Yandex Kurumsal Mail Nasıl Açılır?

Yandex Kurumsal Mail Nasıl Açılır?

Yandex Kurumsal Mail Nasıl Açılır?

Yandex Müessesesel Mail Nasıl Açılır?

Kullanımı artması ile beraber bir çok müessesesel firma için kimlik özelliği olan Yandex müessesesel mail nasıl açılır? Nasıl kullanılır? Bu konuda webmaster forum ailesi olarak sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Müessesesel mail kullanmak istediğinizde elbette bir müessese sitesine ihtiyacınız bulunmaktadır. Müessese sitenize bağlı olarak Yandex üzerinden işlem yapmak oldukça kolaydır. Öncelikli olarak bir Yandex hesabına ihtiyacınız bulunmaktadır. Bunu almak için isterseniz dolaysız olarak Yandex'e giriş yaparak bir hesap oluşturabilirsiniz. Yandex sizlere belirli depo alanları ve mail için müessesesel mail sistemi oluşturabilmektedir.

yandex-müessesesel-mail-nasil-acilir.jpgYandex hesabınız yoksa oluşturmak için Yandex'e giriş yapıyorsunuz. Yandex hesabını oluşturmak için isim-soyad, mail adresi tercihi gibi bilgileri girmeniz gerekiyor. Kolay bir şekilde sizler de hemen Yandex hesabı oluşturabiliyorsunuz. Kullanımda olan bir Yandex hesabınız varsa burayı dolaysız es geçebilirsiniz.

Yandex Hesabı Üzerine Müessesesel Mail Adresi Heyetimi

Yandex hesabınızı aktif hale getirdikten sonra Yandex müessesesel mail hesabı nasıl açılır diye sormaya gerek kalmadan kolay şekilde işlemlerinizi bitirebilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra öncelikli olarak müessese.yandex.com.tr üzerinden business hesaplara hemen bağlanabilirsiniz. Bu noktada hesabınız üzerinden sizin sitenizin ismini geçmeniz gerekmektedir. Domain ismini yazdıktan sonra ihtiyaç duyulan irtibatları yaptığınızda açmış olduğunuz mail adreslerinin verileri artık hostinginizde bulunmayacaktır. Tamamiyle Yandex sunucuları üzerinde olacak ve serverınızda rastgele bir aksaklık veyahut problem yaşanmayacaktır. Sisteminize de ek bir yük yüklememiş olacaksınız.

Alan adınızı yazdıktan sonra Yandex kurumsal mail hesabı nasıl açılır sualinin en ehemmiyetli noktası gelmektedir. Sunucular için gerekli yönlendirmelerin yapılması gerekmektedir. Burada adımları sunan Yandex üzerinden tüm işlemleri gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu iki adımı bitirdikten sonra zati kurumsal hesabınız bu noktada aktif hale gelmiş olacaktır. Sitenizin bulunmuş olduğu server üzerinden Yandex tarafından verilmiş olan MX kaydının yönlendirmesi bu açıdan en kolay şekilde yapılacak olan işlemdir. İsterseniz ikinci bir MX kaydı olarak aktüellemeyi bitirebilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra ''Alan Adı Sahipliğimi Kontrol Et'' düğmesini tıklamanız gerekmektedir. Yandex gerekli kontrolleri yaparak sizin alan adı sahipliğinizi onaylaması gerekmektedir. Bunun için bir kaç kez tuşa tıklamanız gerekebilir.

Yandex Kurumsal Mail Adresi Heyetimi Adımları

Yandex kurumsal mail adresi heyetimi için gerekli dosyaları gördükten sonra onaylayacaktır. Bundan sonra direkt olarak adresi oluşturmak için bir alan oluşmaktadır. Yandex kurumsal mail hesabı nasıl açılır sualinin cevabı olarak son alana gelmiş bulunmaktasınız. Bu noktada alan adlarınızı ve şifrelerinizi belirlemeniz gerekmektedir. Bu alanda şifreleri de belirttikten sonra alan adınıza uygun şekilde kurumsal mail adreslerinizin heyetimi Yandex tarafından yapılmaktadır. Her bir mail adresi için dilerseniz 10 GİGABYTE'a kadar kota verilebilmektedir. Bir mail adresi sunucusu için gayet iyi ve geniş bir alan özelliği olarak ortaya çıkmaktadır. Ayrı olarak hiç bir mailinizin kaybolma ihtimali de bulunmamaktadır. Bu yüzden kolay heyetimle Yandex seçenek edilebilir.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0