Hiçbir numara kaydetmeden whatsapp'ı kullanmak için adımlar

Hiçbir numara kaydetmeden whatsapp'ı kullanmak için adımlar

Hiçbir numara kaydetmeden whatsapp'ı kullanmak için adımlar
Bu yöntem ile anonim whatsapp kullanabilirsiniz

1
. Öncelikle, tüm WhatsApp verilerinizi telefonunuza kaydedin ve mevcut WhatsApp hesabını kaldırın.

2. Şimdi, telefonunuzu Uçak Moduna geçirin ve ardından telefonunuza yeni WhatsApp'ı indirin ve yükleyin.

3. Bundan sonra, ekrandaki talimatları izleyin ve telefon numaranızı oraya girin, telefonunuz uçuş modunda olduğu için mesaj gönderilmez.

4. Şimdi, numaranızın doğrulanması için seçmeniz için alternatif bir yöntem seçmenizi isteyecektir. Ardından SMS Yoluyla Kontrol Et'i seçmeniz gerekir.

5. Daha sonra e-posta adresinizi girin ve Gönder düğmesine tıklayın. Ardından hemen İptal düğmesine tıklayın.

6. Şimdi cihazınız için sahte mesaj uygulamaları yüklemeniz gerekiyor. İPhone'unuz varsa Fake-A-Message'i yükleyin ve Android telefonunuz varsa, Spoof Text Message'ı yükleyin.

7. Bundan sonra, Giden Kutusu'na gidin ve ayrıntıyı sahte doğrulamalara gönderin. Bunun için bu ayrıntıları kullanın; Alıcı: + 447900347295Gönderen: Ülke Kodu, Cep Numarası ve Mesaj: E-posta Kimliğiniz.

8. Şimdi, bu bilgiler bu sahte numaraya gönderilecek ve bu numarayı WhatsApp hesabınızın doğrulanması için kullanabilirsiniz.

9. Bitti!

Yani yukarıda, herhangi bir numara kaydetmeden WhatsApp'ı kullanma yöntemi ile ilgili. Bu yöntem sayesinde arkadaşlarınızla anonim olarak sohbet edebileceğiniz için herhangi bir numara kaydetmeden WhatsApp'ı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ve bu yöntemi sadece yukarıda bahsettiğimiz birkaç adımı izleyerek uygulayabilirsiniz. umarım hileyi beğenirsiniz ve bu harika whatsapp numarasını da katılmak için arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0