+995 Fake No Alma Methodu

+995 Fake No Alma Methodu

+995 Fake No Alma Methodu
Öncelikle VPN e gerek yok.
İlk olarak inexPHONE adlı programı indiriyorsunuz. Play store gibi platformlarda mevcut. Programa giriyorsunuz ancak dili değiştirmiyorsunuz yoksa hata veriyor ve asla kayıt olamıyorsunuz. İlk önünüze bir telefon ve üstünde hintçe yazılar olacak kırmızı renk kaplı olan butona basıyorsunuz.
Sonra 3 tane seçenek çıkacaktır. En üsttekine basiyorsunuz. Sonra bir tane altta kırmızı renk kaplı buton çıkacak ona basiyorsunuz ve sizi siteye yönlendiriyor. Ordan face veya gmail şecerek kaydolmanız lazım. Kayıt oluyonuz.
Sonra 3 tane buton çıkacak en üsttekine basiyorsunuz ve foto koymanızı istiyecek altta ki tuşa basınca kırmızı olana galeri göndercek burası önemli üstünde yüz bulunan fotoğrafı seçeceksiniz. Kendinizi seçmeyin 3 kez istiyecek 3 ünede farklı foto gerek sonra numaranızı veriyor numarayı kopyalayın.
Kopyaladıktan sonra sağ alttaki gri butona basiyorsunuz.
Ve giriyorsunuz bitti bu kadar numarayı kopyalayın ilk gördüğünüzde çünkü sonra tekrar göstermiyor. İyi kullanımlar kolay gelsin.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
1
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0
Blogcuabi.com Founder.

Merhaba sitemiz çerez sistemini kullanmaktadır. Sitemize göz atmaya devam ederek Koşul ve Şartlarımızı kabul etmiş olursunuz.