Pentagon UFO Görüntülerini Doğruladı

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan piramit şeklindeki uçan bir nesneyi gösteren görüntüleri ABD Savunma Bakanlığı donanma personeli tarafından kaydedildiğini doğruladı.

Pentagon UFO Görüntülerini Doğruladı

Bir belgesel yapımcısı olan Jeremy Corbell, geçtiğimiz günlerde bir video paylaşmış ve bu videonun ABD Savunma Bakanlığı'na (Pentagon) ait bir donanma personeli tarafından çekildiğini iddia etmişti. Yayınlanan görüntüde bir tür gece kamerası ile çekilmiş ve gökyüzünde hareket eden piramit benzeri şekle sahip nesneler yer alıyordu. 

Ağustos 2019'da çekildiği açıklanan görüntülerin ortaya çıkmasının ardından tabii ki hemen bu görüntülerde yer alan piramit şeklindeki nesnelerin ne olduğuna yönelik iddialar da ortaya atılmaya başlandı. Ancak tahmin edeceğiniz üzere burada tek bir ortak cevaptan bahsetmek mümkün değil.

Amerika Birleşik Devletleri Deniz İstihbarat Bürosu içeriğinde açıklanamayan hava araçlarının görülmesi ile ilgili çalışan, görüntüleri toplayan ve rapor eder hazırlayan bir birim olan UAPTF, bu görüntüleri de tanımlanamamış hava olayları listesine eklemiş ve dosyayı bu yönüyle incelemiş. 

ABD Savunma Bakanlığı sözcüsü Sue Gough, konu hakkında yaptığı açıklamada "UAPTF bu olayları devam eden incelemelerine dahil etti. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi, operasyon güvenliğini güvenliğini sağlamak ve potansiyel düşmanlara yararlı olabilecek bilgileri ifşa etmekten kaçınmak için, Savunma Bakanlığı, eğitim menzillerimize ya da belirlenen hava sahasına rapor edilen saldırıların, gözlemlerinin ya da incelemelerinin detaylarını kamuya açık bir biçimde tartışmaz. Bu saldırılar da başlangıçta UAP olarak belirlenmiş'' diye konuştu. Bu açıklamaya göre başlangıçta tanımlanamamış bir hava olayı olarak kayıtlara geçen bu görüntüler hakkında bir sonuca varıldıysa da bunun paylaşılmayacağı bilgisine ulaşmış

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0