GeForce NOW Türkiye Fiyatları Belli Oldu !

İşte beklenen GeForce NOW fiyatları resmi olarak açıklandı...

GeForce NOW Türkiye Fiyatları Belli Oldu !

ABD'li teknoloji ve grafik işlemci birimi üreticisi NVIDIA’nın bulut tabanlı oyun servisi GeForce Now, Turkcell’in yeni oyun platformu GAME+ iş birliği ve Türkiye lokasyonlu sunucularıyla hizmet vermeye başlıyor. Bu kapsamda oyunseverlerin merakla beklediği GeForce Now powered by GAME+ abonelik ücretleri artık açıklandı.

İşte mevzuyla ilgili olarak yapılan resmi açıklamaya göre GeForce Now Türkiye’nin satın alma süreci ve aylık abonelik fiyatları şu şekilde olacak:

PAKET FİYATLARI

Kullanıcılar için 3 farklı paket seçeneği sunan GeForce Now GAME+ , "1 Saattlik ücretsiz" , "Basic" ve "Lansmana Özel 3 Aylık Paket" olmak üzere 3 adet paket yayınladı.

PAKET FİYATLARI

İşte GeForce Now un beklenen paket fiyatları;

1- Ücretsiz Paket:

E-posta ile üye olan herkese 1 saattlik ücretsiz deneme paketi sağlanıyor. Tek yapmanız gereken üye olmak. Bu paketin ücretli paketlere göre dez avantajı , oyuna girerken sıra beklemeniz gerekiyor.

2- Lansmana Özel Paket:

Sadece lansmana özel tasarlanmış sınırlı sayıda olan bu paketin fiyatı 3 aylık 149.7 TL olarak belirlenmiştir. Ve sadece 30 Nisan 2021 e kadar geçerlidir.

3- Premium Paket:

Aylık olarak abonelik ücreti 74.9 TL olarak belirlenen bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresine sahip olucaklardır. Ve bunun yanında RTX Kalitesiyle oyun oynama deneyimini almış olucaklardır. Bu özelliklerin aynısı lansmana özel pakettede mevcuttur.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0