Apple'ın Reklam Yüzü YALAN ÇIKTI!

Apple’ın reklam yüzünü Trabzon’da bulduğu iddiası yalan çıktı!

Apple'ın Reklam Yüzü YALAN ÇIKTI!

Geçtiğimiz günlerde ışık hızında yayılan “Apple’ın yeni reklam yüzünü Trabzon’da bulduğu” iddiasının gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. Birçok güvenilir haber kaynağının paylaştığı bilgi, Marketing Türkiye’ye açıklama yapan güvenilir bir kaynak tarafından yalanlandı.

Uzun süre sosyal medyada konuşulan ve manşetleri süsleyen “Apple yeni reklam yüzünü Trabzon’da buldu” haberinin doğru olmadığı ortaya çıktı. Marketing Türkiye’ye açıklama yapan kaynak kişi; “Apple’ın yeni yüzler aradığı haberinin ve Trabzon’daki bahsi geçen şahısın markanın yeni reklam yüzü olduğu bilgisinin yanlış olduğunu bu hususta bilgileri olmadığını” açıkladı.

Konuy ile ilgili açıklamalarda bulunan lise öğrencisi genç, manken olmak gibi bir hayalinin olduğunu, arkadaşlarının da kendisini destek verdiğini ve en nihayetinde de Apple'ın açtığı ilanı görerek müracaat yaptığını söylemişti. Olumlu dönüş aldığında çok sevindiğini ifade eden genç, Marketing Türkiye'nin edindiği bilgilere göre hiçbir zaman böyle bir müracaat da görüşme de yapmamış. Marketing Türkiye, söz konusu iddialarını ismini açıklamadığı güvenilir bir kaynağa dayandırıyor.

Kaynak: https://www.marketingturkiye.com.tr/haberler/applein-marka-yuzunu-trabzondan-buldugu-iddiasi-yalan-cikti/

What's Your Reaction?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0