25$ Değerinde WordPress WhatsApp Sohbet Ekletisi

WordPress WhatsApp Sohbet Ekletisi

25$ Değerinde WordPress WhatsApp Sohbet Ekletisi


WhatsApp Gutenberg Blok Demosu


[Resim: 68747470733a2f2f7777772e64726f70626f782e...7261773d31]


ÖZELLİKLER
DESTEK ÇOK HESAPLAR
NinjaTeam WhatsApp Sohbet eklentisi, üyelerinizin birden fazla hesabını görüntülemek için bir WhatsApp kutusuna eklemenizi sağlar. Müşteriniz, sohbet etmek istedikleri bir destekçiyi seçebilir, tam olarak kiminle konuştuğunu bilir.


KOLAY ÖZELLEŞTİR
NinjaTeam WhatsApp Sohbet eklentisi, web sitenizin tarzına ve zevkinize uyacak şekilde WhatsApp kutusunun renklerini seçme seçenekleri sunar. Ayrıca, her kutuyu, her biri için fotoğraf, ad etiketi ve iş unvanıyla zamanlarına bağlı olarak özelleştirebilirsiniz. Çevrimiçi olduğunuzda, düğme yeşil veya ayarladığınız diğer renktir, aksi takdirde gridir. Bu nedenle, hızlı bir şekilde yanıt vermediğinizde, müşteriler görmezden geldiklerini hissetmezler. İlk etapta ayarladığınız boş zamanınızı tam olarak biliyorlar.


DESTEK WPML
Çok dilli bir site misiniz? Endişelenme! Sitenizdeki dilleri kolayca ve hızlı bir şekilde özelleştirmek için WPML, Polylang gibi herhangi bir WordPress çeviri eklentisini kullanabilirsiniz.


KISIT DAHİLDİR
NinjaTeam WhatsApp Sohbet eklentisinin kısa koduyla, sitenizin herhangi bir yerinde WhatsApp kutusunu görüntüleyebilirsiniz. Bir sayfa, yayın, bazı belirli sayfalar, yayınlar veya web sitenizin tamamı olabilir.


GEREKLİ KOD YOK Kodlamanın
en zor kısmını aldık. UI / UX'i tasarlamak ve yapabilmek için elimizden geldiğince zaman harcadık. Tek yapmanız gereken, eklentiyi WordPress'e yüklemek, eklentiyi aktif hale getirmek, mevcut tüm seçenekleri kişiselleştirmek ve Tamam!

Müşterilerinizle sohbetlerinizi dilediğiniz zaman, istediğiniz yerde yapın! Hiç bu kadar kolay olmamıştı ve potansiyel müşterilerinizi kaybetmeyi bırakın!


NASIL ÇALIŞIR
Eklentiyi kurduktan sonra, WordPress sitenizdeki WhatsApp widget'ini veya düğmesini kişiselleştirmek için üye hesaplarını veya telefon numaralarını veya grup sohbeti bağlantılarını içeren destekleyicileri ekleyerek tüm ayarları elinizde bulundurun.

Pencere aracı tüm sayfalarda veya yalnızca belirlediğiniz sayfalarda görüntülenebilir. Ayrıca, WooCommerce Sepete Ekle düğmesinin altındaki WhatsApp düğmesini de etkinleştirebilirsiniz.


Her hesabın, müşteri desteği sunmak için sitenizde herhangi bir yere kopyalayıp yapıştırabileceğiniz kendi kısa kodu vardır.
Bir müşteri sohbet etmek istediği bir hesaba tıkladığında, cep telefonundaysa WhatsApp uygulamasına, masaüstünde ise WhatsApp web sitesine yönlendirilir.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0